назад
Енергія Ци — найважливіше у фен-шуй

Згідно з фен-шуй, основа всього життя — це енергія Ци. Тому саме єство цієї практики, майстерність фен-шуй полягають у тому, як притягувати цю сприятливу Ци, щоб використовувати її на роботі і вдома. Це в мистецтві фен-шуй найголовніше, а тому надзвичайно важливо розуміти концепцію енергії Ци правильно. Усе, що існує у Всесвіті, в тому числі й людина, є лише різновидами прояву цієї космічної енергії.

У чому сутність Ци

Енергія Ци поєднує в собі вплив природних стихій, магнітного поля Землі і внутрішньої життєвої енергії людини. Іншими словами, Ци просякнуті усі живі й неживі предмети, вона пронизує і атмосферне повітря, і воду, і їжу, і внутрішні прагнення людини — її розум, волю, бажання. Для того щоб життя людини було гармонійним і благополучним, на її життєвому шляху енергія Ци не повинна зустрічати жодних перешкод. Коли людина почувається добре, це означає, що у неї багато сприятливої ​​енергії Ци.

Отже, усе, що існує в цьому світі, — це прояви різних видів енергії Ци, яка тече і постійно перебуває в русі. Майстри фен-шуй поетично називають її «подихом Дракона». З неї усе народжується і в неї повертається. Крім того, Ци означає таку абстрактну річ як удача, яку неможливо довести, а можна лише відчути.

Іншими словами, те, що подобається, те, що гарно виглядає і тішить око, притягує до себе позитивну енергію, здатну наповнити дім сприятливою енергією Ци і створити в ньому гарний фен-шуй. Натомість ті предмети, які виглядають потворно, загрозливо, мають різкі обриси і неправильні форми, створюють несприятливу енергетику, завдаючи шкоди, притягуючи руйнацію і невдачі.

Шкідливі й небезпечні стріли Ша

  • Ви не знаєте, чого хочете
  • Вам роками докучають проблеми зі здоров’ям, і ви не знаєте, як їх вирішити
  • Ви прожили вже чимало, але все ще не впевнені, яка ваша місія
  • Ваші взаємини з близькими людьми далекі від омріяних, і ви не бачите, як їх покращити
Схожі статті